Biz Kimiz?

EKİBİMİZ VE VİZYONUMUZ

Eğitimler veriyoruz – Danışmanlık yapıyoruz – Proje yöneticiliği yapıyoruz – Hazır paket programlarımız var – Özel program ve sunucu/veritabanı yapıları kuruyoruz.

Birçok yazılım ekibinde olmayan bir özelliğimiz var. Mekatronik, gömülü sistemler ve elektrik – elektroniğin yazılımla içiçe geçtiği projelerde uzman bir ekiple çalışıyoruz.

Çözümü mümkün değil denilen bir çok problemi işin içine yapay zeka, sensörler …. cihazlar dahil ederek çözüyoruz..

Enerjimizi daha çok hazır paket programlara ve standart hale getirdiğimiz çözüm metotlarına yönlendirmek istiyoruz.

Bunu yaparken yıllarca terzi işi yazılımlar ve , müşteriye ve ortama özel çözümlerden elde ettiğimiz tecrübeleri kullanacağız.

mask
author

RüyaIarı gerçekIeştirmenin en kısa yoIu uyanmaktır.

Emerson

Ekibimiz

Profesyonel ekip arkadaşlarımızla tanışın
a
  • HASAN SARAL
  • Yazılımcı

Software , Teknoloji ve Ar-GeUzmanı, Maker Türkiye, İsviçre ve Almanya’da 25 yılın üzerinde yazılım geliştirme, veri bankaları, veri işleme, siber güvenlik, sistem entegrasyonu, donanım geliştirme ve teknoloji geliştirme konularında çalışmıştır. Güvenlikli kimlik kartları, akıllı kartlar (smartcard), ödeme sistemleri ve dijital ödeme sistemleri, bilgi güvenliği, bilgi güvenilirliği, HID (Human Interface Device), AR, VR, AI, (öğrenebilen karar veren sistemler), mobil çözümler, sistemlerde oyunların kullanılması ve oyunlaştırma, çözüme özel donanımların geliştirilmesi, üretilmesi ve entegrasyonu konularında çok sayıda proje geliştirmiştir. Hasan Açık Kaynak geliştiricileri (open source) ve Paylaşım Ekonomisi (GIG economy) guruplarında aktif rol almıştır. Son yıllarda girişimcilere ve gençlere eğitmenlik ve mentorluk da yapmaktadır. İnönü Üniversitesi (Bilgisayar programcılığı ve eğitmenliği) Computer science ve eğitmenlik diplomaları vardır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.